Description
Bajaj Majesty ICX Neo Induction Cooktop (Black)
Bajaj Majesty ICX Neo Induction Cooktop (Black)
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 1 induction cook top |
| Brand | BAJAJ |
| model_name | BAJAJ MAJESTY ICX NEO INDUCTION COOKTOP |
| Model | MAJESTY ICX NEO |
| Type | Induction Cooktop |
| Color | Black |
| Control | Touch Panel |
| Elements on Cooktop | NA |
| Power Consumption | 1600 W |
| Weight | 2 kg |
| Service Type | on site warranty |
| Warranty Summary | 1 Year Manufaturer Warranty |
| Covered In Warranty | Parts And Labor |
| Not Covered In Warranty | Physical Damage |
Reviews
There are no reviews yet.