Description
It gives users the power grind chain, saving time and effort.
It gives users the power grind chain, saving time and effort.
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | BEEPOWER |
| Model Number | Chainsaw teath sharpner Grinding tool Wood working tool Chain sharpening tool |
| Material | Fyber |
| Extendable | No |
| Length | 8.5 cm |
| Inner Diameter | 5.5 cm |
| Weight | 0.3 kg |
Reviews
There are no reviews yet.