Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | bhavya enterprise |
| Model Number | Stainless Steel Mini Donut Maker Dispenser Deep Fry Vada Meduwada Maker with Stand |
| Material | Stainless Steel |
| Width | 9 cm |
| Height | 18.5 cm |
| Depth | 9 cm |
| Weight | 0.16 g |




Reviews
There are no reviews yet.