Description
It may enhancing general systematic health. It may reduces stress. It may gives strength to muscles and bones. It may increase weight.
It may enhancing general systematic health. It may reduces stress. It may gives strength to muscles and bones. It may increase weight.
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | biotic |
| Model Name | Black Musli Powder (Curculigo Orchioides) Kali Musali Powder – 100 g |
| Quantity | 100 g |
| Type | Special Supplements |
| Form | Powder |
| Ayurvedic | Yes |
| Maximum Shelf Life | 24 Months |
| Container Type | Pouch |
| Food Preference | Vegetarian |
Reviews
There are no reviews yet.