Description
PM 2.5 Digital Indicator Sens Air Technology UV based Microbe Sterilize Technology
PM 2.5 Digital Indicator Sens Air Technology UV based Microbe Sterilize Technology
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Blue Star |
| Model Name | AP4200AN |
| Type | Room |
| Filter Type | UV Filter |
| Color | White |
| Shade | White |
| Coverage Area | 60 sq ft |
| Air Flow Level | 3.6 cu.m/hr |
| Portable | No |
| Power Consumption | 43 W |
| Width | 26 cm |
| Height | 63 cm |
| Depth | 42 cm |
| Weight | 8 kg |
Reviews
There are no reviews yet.