Description
ro+uv+uf with immuno boost , WITH PH LEVEL, MAINTAINED LARGE TANK- 9.2 LTR
ro+uv+uf with immuno boost , WITH PH LEVEL, MAINTAINED LARGE TANK- 9.2 LTR
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Model Name | IM3WSAM01 |
| Color | Black |
| Total Capacity | 9 L |
| Purifying Technology | RO |
| In The Box | User Manual |
| Width | 28 cm |
| Height | 32 cm |
| Depth | 26 cm |
| Weight | 6 kg |
| Warranty Summary | 1 Year of Warranty |
| Warranty Service Type | Blue Star |
| Covered in Warranty | Pump, Membrane, Electrical part |
| Not Covered in Warranty | Only consumable Part contains 6 months warranty |
| Domestic Warranty | 1 Year |
| International Warranty | 1 Year |
Reviews
There are no reviews yet.