Description
Simple click to power on/off; long press for soothing LED NIGHT LIGHT, easy to use, One-button touch switch makes the operation very easy
Simple click to power on/off; long press for soothing LED NIGHT LIGHT, easy to use, One-button touch switch makes the operation very easy
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | BNSP |
| Model Name | 180ML Cute Lemon Shape Ultrasonic Cool Mist Maker Steam Diffuse with Night Light for Home Office,Car |
| Type | Room |
| Filter Type | Humidifier |
| Color | Yellow |
| Shade | Yellow |
| Coverage Area | 30 sq ft |
| Air Flow Level | 3.6 cu.m/hr |
| Portable | Yes |
| Power Consumption | 20 W |
| Width | 10 cm |
| Height | 11.2 cm |
| Depth | 8 cm |
| Weight | 0.3 kg |
Reviews
There are no reviews yet.