Description
“A healthy lifestyle gadget,it is great for your home,office,ect. Very portable and easy to use. Moisturizing your skin. Increase humidity of air.”
“A healthy lifestyle gadget,it is great for your home,office,ect. Very portable and easy to use. Moisturizing your skin. Increase humidity of air.”
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | BNSP |
| Model Name | Air Freshener Mango Humidifier With LED Night Light For Car, Home And Office |
| Type | Room |
| Filter Type | Humidifier |
| Color | Pink |
| Shade | Pink |
| Coverage Area | 30 sq ft |
| Air Flow Level | 0.3 cu.m/hr |
| Portable | Yes |
| Power Consumption | 2 W |
| Width | 20 cm |
| Height | 10 cm |
| Depth | 9 cm |
| Weight | 0.3 kg |
Reviews
There are no reviews yet.