Description
Wet/Dry ExtractorBosch GAS 15 ProfessionalThe Hazard-free wet & dry vacuum cleaner
Wet/Dry ExtractorBosch GAS 15 ProfessionalThe Hazard-free wet & dry vacuum cleaner
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 1 Hose 3 M, 1 Vaccume Cleaner |
| Type | Wet & Dry Cleaner |
| WiFi Connectivity | No |
| Wheels | Wheels, number 4 |
| Power Requirement | 220-240 |
| Power Consumption | 1100 W |
| Additional Features | Container volume, net, water 8 l, Container volume, net 10 l, Container volume, gross 15 l |
| W x H x D | 44 x 48.2 x 48 cm |
| Net Weight | 6 kg |
| Service Type | Customer Need To Contact Our Service Center |
| Domestic Warranty | 6 Month |
Reviews
There are no reviews yet.