Description
Specially designed for giant dogs with extra heavy lock ad 22 mm thick rope
Specially designed for giant dogs with extra heavy lock ad 22 mm thick rope
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Bow! Wow !! |
| Model Number | halfleadchain22mmbk |
| Brand Color | Black |
| Type | Cord |
| Color | Black |
| Pet Type | Dog |
| Material | Steel, Polypropylene |
| Multiple Leash | No |
| Retractable | No |
| Suitable For | Adult |
| Length | 135 cm |
| Weight | 540 g |
| Tolerable Weight | 80 kg |
Reviews
There are no reviews yet.