Description
This pretty leash and collar set is very soft for your beloved doggy as will as for your hand .
This pretty leash and collar set is very soft for your beloved doggy as will as for your hand .
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 2 |
| Sales Package | 1 Pet leash and collar set |
| Brand | Bow! Wow !! |
| Model Number | LCSETSTUDRD1.25" |
| Brand Color | Peppy red |
| Type | Collar & Leash |
| Pet Type | Dog |
| Collar Type | Show |
| Harness Type | Show |
| Color | Red |
| Size | Large |
| Minimum Size | 42 cm |
| Maximum Size | 58 cm |
| Material | Nylon, Fiber, Steel |
| Retractable | No |
| Reversible | No |
| Adjustable | Yes |
| Padded | Yes |
| Width | 31.75 |
Reviews
There are no reviews yet.