Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | BRIGHTBERG |
| Attachments | pizza cutter, recipe book, grill, glove, skewers |
| Color | Multicolor |
| Power Requirement | 220V 50Hz |
| Power Consumption | 1500 |
| Width | 36 cm |
| Height | 23 cm |
| Depth | 34 cm |
| Weight | 3 kg |





Reviews
There are no reviews yet.