Description
Material: plastic+metal.Cable length: approx. 40cm/15.75inch.Connector a?13pin SATA female connector.Connector b?22pin SATA male connector.100% New and high quality.
Material: plastic+metal.Cable length: approx. 40cm/15.75inch.Connector a?13pin SATA female connector.Connector b?22pin SATA male connector.100% New and high quality.
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 1 Piece SATA Extension Cable |
| Number of Contents in Sales Package | 1 |
| Brand | Calandis |
| Type | Power Cord |
| Cable Type | 0 Mbps Speed |
| Connector 1 | Power Cord |
| Connector 2 | Yes |
| Cable | Flat |
| Part Number | 63016512 |
| Model | 13 pin SATA Female to 22 Pin SATA Male Power Cable Adapter 40cm 16 Inches |
| Compatible Devices | Computer |
| Color | Red |
| Suitable For | PC Laptop |
| Cable Length | 0.5 m |
Reviews
There are no reviews yet.