Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 2 |
| Brand | ChetSpice |
| Flavor | Mixed Herbs |
| Quantity | 48 g |
| Container Type | Glass Bottle |
| Maximum Shelf Life | 12 Months |
| Model Name | COMBOPACK MIXED HERBS 48g (2 X 24g) |
| Form | Leaves |
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 2 |
| Brand | ChetSpice |
| Flavor | Mixed Herbs |
| Quantity | 48 g |
| Container Type | Glass Bottle |
| Maximum Shelf Life | 12 Months |
| Model Name | COMBOPACK MIXED HERBS 48g (2 X 24g) |
| Form | Leaves |
Reviews
There are no reviews yet.