Description
Chetspice pizza flavouring is an energizing mix of premium fixings which gives a true taste to your pizzas, Italian bread and servings of mixed greens. It can likewise be utilized while cooking.
Chetspice pizza flavouring is an energizing mix of premium fixings which gives a true taste to your pizzas, Italian bread and servings of mixed greens. It can likewise be utilized while cooking.
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 1 |
| Brand | ChetSpice |
| Flavor | Pizza Mix Seasoning |
| Quantity | 60 g |
| Container Type | Glass Bottle |
| Maximum Shelf Life | 12 Months |
| Model Name | Pizza mix 60g |
| Ingredients | GARLIC BITS, SALT, TASTE ENCHANCER, BASIL, PEPPER, RED CHILLY, OREGANO, EDIBLE VEGETABLE OIL, ANTI CAKING AGENTS. |
| Form | Granules |
Reviews
There are no reviews yet.