Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Number of Shelves | 2 |
| Sales Package | 2 PCS |
| Brand | Etofli |
| Model Number | Food Storage Container with Removable Drain Plate and Lid 1500 ml |
| Material | Plastic |
| Compatible With | Vegetable & fruits |
| Width | 5 cm |
| Length | 38 cm |
| Weight | 250 g |





Reviews
There are no reviews yet.