Description
NON ELECTRIC GRAVITY BASEED PURIFIER
NON ELECTRIC GRAVITY BASEED PURIFIER
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Model Name | BASE2 |
| Color | Blue |
| Total Capacity | 15 L |
| Purifying Technology | Gravity Based |
| In The Box | WATER PURIFIER & INSTALLATION KIT |
| Width | 30 cm |
| Height | 50 cm |
| Depth | 27 cm |
| Weight | 2 kg |
| Warranty Summary | 6 MONTH MANUFACTURER WARRENTY |
| Warranty Service Type | ON SITE |
| Covered in Warranty | MANUFACTURING DEFECTS |
| Not Covered in Warranty | TRANSPORT DAMARGE |
| Domestic Warranty | 1 Year |
| International Warranty | 3 Year |
Reviews
There are no reviews yet.