Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Number of Contents in Sales Package | 1 |
| Brand | ezcap |
| Type | HDMI Cable |
| Cable Type | 40 Mbps Speed |
| Connector 1 | HDMI Male |
| Connector 2 | HDMI MALE |
| Cable | Flat |
| Part Number | RZ0025 |
| Model | 4KX2K Ultra HD HDTV Digital Audio/Video High Speed 2.0v 18Gbps 4K HDR,3D |
| Compatible Devices | Computer, TV |
| Color | Black |
| Suitable For | Tv, computer, laptop |
| Cable Length | 3 m |





Reviews
There are no reviews yet.