Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | FESPRO |
| Type | Instant Tea |
| Model Name | Instant Karak Ginger Tea Box (14 g x 10) |
| Quantity | 140 g |
| Pack Of | 1 |
| Tea Form | Powder |
| Flavor | Ginger |
| Regional Speciality | Indore |
| Organic | No |
| Container Type | Box |
| Maximum Shelf Life | 8 Months |





Reviews
There are no reviews yet.