Description
All Natural with No added preservatives, Gluten free 100% vegan Diabetic friendly
All Natural with No added preservatives, Gluten free 100% vegan Diabetic friendly
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Flat Tummies |
| Model Name | Vitamin Bar with Orange 420g Pack of 12 |
| Model Number | 75895892 |
| Quantity | 210 g |
| Type | Special Supplements |
| Form | Bar |
| Dietary Preference | Wheat Free, No Trans Fat, Sugar Free |
| Composition | 35g |
| Ayurvedic | No |
| Maximum Shelf Life | 4 Months |
| Container Type | Box |
| Food Preference | Vegan |
| Serving Size | 35 g |
Reviews
There are no reviews yet.