Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 2 |
| Brand | FUNNER |
| Model Name | Cookies Nankhatai-200g 2 Packet |
| Quantity | 200 g |
| Type | Cookies |
| Base Flavors | Pista |
| Organic | Yes |
| Ingredients | DRY FRUIT, WHEAT FLOOR,EDIBLE GHEE,SUGAR, |
| Food Preference | Vegetarian |
| Container Type | Box |
| Maximum Shelf Life | 6 Months |
| Other Dimensions | NA |





Reviews
There are no reviews yet.