Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 1 HDMI to Male HDMI Cable (15 meter) |
| Brand | GADGET DEALS |
| Type | HDMI Cable |
| Cable Type | 1000 Mbps Speed |
| Connector 1 | HDMI Male |
| Connector 2 | Male HDMI |
| Cable | Round |
| Part Number | GD-15mHDMI |
| Model | (HDTV, Gold Plated, 15 m) 1.4v For 3d/led/plasma Tv, Heavy Male to Male |
| Compatible Devices | Gaming Console, TV |
| Color | Black |
| Suitable For | Mobile, Laptop, Tablet, Mp3, Gaming Device |
| Cable Length | 15 m |




Reviews
There are no reviews yet.