Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Ganpadh |
| Model Name | Fashion Designer |
| Color | White |
| Type | Electric |
| Number of Stitches | 1 |
| Number of Buttonhole Styles | 1 |
| Sewing Speed | 80 spm |
| Width | 25.4 cm |
| Height | 38.1 cm |
| Depth | 15.24 cm |
| Weight | 5 kg |





Reviews
There are no reviews yet.