Description
A beautiful Reusable Metal Crystal Bowl containing crunchy square shaped bites made from Cashewnuts,Almonds,Pistachios, Liquid Glucose, Sugar and Pure Desi Ghee. Net Weight: 240 gms.
A beautiful Reusable Metal Crystal Bowl containing crunchy square shaped bites made from Cashewnuts,Almonds,Pistachios, Liquid Glucose, Sugar and Pure Desi Ghee. Net Weight: 240 gms.
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Ghasitaram Gifts |
| Model Name | Mewa Bites- Gold Crystal Mewa Bites Bowl |
| Type | Mewa bites |
| Quantity | 240 g |
| Maximum Shelf Life | 1 Months |
| Container Type | Box |
| Pack of | 1 |
| Food Preference | Vegetarian |
| Organic | No |
| Gift Pack | No |
| Sales Package | 1 |
| Country of Manufacture | Indian |
| Weight | 0.24 kg |
Reviews
There are no reviews yet.