Description
Multi-Purpose Electrical Rice Cooker 1.8 Litre with 2 Aluminium Cooking Pans, 700W
Multi-Purpose Electrical Rice Cooker 1.8 Litre with 2 Aluminium Cooking Pans, 700W
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Model Number | GM-RCKR-RD |
| Type | Rice Cooker |
| Color | Red |
| Capacity | 1.8 L |
| Sales Package | 1 electric cooker |
| Width | 25 cm |
| Height | 28 cm |
| Depth | 25 cm |
| Warranty Summary | 1 Year of Waranty |
| Warranty Service Type | Part Service |
| Covered in Warranty | Faulty Part |
| Not Covered in Warranty | Not Replacement |
| Domestic Warranty | 1 Year |
| International Warranty | 1 Year |
Reviews
There are no reviews yet.