Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | BATTERY |
| Model Name | ELECTRONIC KITCHEN SCALE |
| Model Number | SF-400 |
| Color | White |
| Display | DIGITAL |
| Display Size | 8CM |
| Powered By | GRD |
| Battery Type | PENCIL CELL |
| Number of Batteries | 2 |
| Low Battery Indicator | Yes |
| Width | 24000 mm |
| Height | 3500 mm |
| Depth | 16500 mm |
| Diameter | 14500 mm |
| Platter Width | 14500 mm |
| Platter Height | 3500 mm |
| Platter Diameter | 14500 mm |
| Weight | 200 g |
| Warranty Summary | NA |
| Warranty Service Type | NA |
| Covered in Warranty | NA |
| Not Covered in Warranty | NA |





Reviews
There are no reviews yet.