Description
This Regular Dry Iron is very good in quality feather light and reliable product.
This Regular Dry Iron is very good in quality feather light and reliable product.
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 1 Dry Iron |
| Brand | Grizzly |
| Model | Premium Quality Regular |
| Type | Dry |
| Color | Green |
| Soleplate type | Tefflon |
| Spray | No |
| Steam Burst | No |
| Power Consumption | 750 W |
| Height | 100 cm |
| Width | 240 cm |
| Depth | 120 cm |
Reviews
There are no reviews yet.