Description
Metal 1000W Electric Hot Plate Induction Cooktop with Hammered Design (Standard Size, Grey)
Metal 1000W Electric Hot Plate Induction Cooktop with Hammered Design (Standard Size, Grey)
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 1 Induction Cooktop |
| Brand | H HADDU |
| model_name | Induction Cooktop |
| Model | Induction 1000 w |
| Type | Induction Cooktop |
| Color | Grey |
| Control | Push Button |
| Elements on Cooktop | 1 Induction Burner |
| Power Consumption | 999 W |
| Power Input | 230V |
| Cord length | 1.5 m |
| Weight | 0.45 kg |
| Service Type | NA |
| Warranty Summary | NA |
| Covered In Warranty | NA |
| Not Covered In Warranty | NA |
Reviews
There are no reviews yet.