Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | H HADDU |
| Model Number | Whirlpool WM 24 Semi Automatic Washing Machine Belt 0 cm Drying Machine Timing Belt (Teeth 0) 0 cm Drying Machine Timing Belt (Teeth 0) |
| Material | Rubber |
| Color | Black |
| Number of Teeth | 0 |
| Number of Belts | 0 |
| Teeth Pitch | 0 cm |
| Belt Width | 24 cm |
| Weight | 200 g |





Reviews
There are no reviews yet.