Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | mixer grinder: 2 jars |
| Warranty Summary | 1 Year Manufacturer Warranty on Motor |
| Warranty Service Type | Service Centre |
| Covered in Warranty | Motor |
| Not Covered in Warranty | Jar And Breakage |
| Domestic Warranty | 12 Month |
| International Warranty | 0 Month |
| Depth | 10.16 |
| Height | 20.32 cm |
| Width | 10.16 cm |
| Weight | 2.5 kg |





Reviews
There are no reviews yet.