Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Happy Pets |
| Model Number | 08MGS |
| Shade | Purple |
| Pet Type | Dog, Cat |
| Type | Bowl |
| Size | Small |
| Shape | Round |
| Body Material | Stainless Steel |
| Capacity | 450 ml |
| Color | Purple |
| Finish | Glossy |
| Width | 15 cm |
| Height | 5 cm |
| Depth | 4 cm |




Reviews
There are no reviews yet.