Description
Harnarains is a well known and reputed brand For Tasty Pickles and Murbba. Enjoy the health benefits of natural delicious Murabba
Harnarains is a well known and reputed brand For Tasty Pickles and Murbba. Enjoy the health benefits of natural delicious Murabba
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 1 |
| Sales Package | 2 Pack OF Murabba |
| Brand | Harnarains |
| Model Name | Combo2 |
| Type | Murabba |
| Base Ingredient | Apple, Amla |
| Quantity | 1.8 kg |
| Container Type | Plastic Bottle |
| Taste | Sweet |
| Organic | Yes |
| Food Preference | Vegetarian |
| Maximum Shelf Life | 18 Months |
| Ingredients | Apple, Sugar, Amla |
| Width | 20 cm |
| Height | 10 cm |
| Depth | 10 cm |
Reviews
There are no reviews yet.