Description
HIGH SPEED FAN
HIGH SPEED FAN
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Model Name | CARNESIA 1200MM 48'' |
| Brand Color | DUSK LT COPPER |
| Number of Blades | 3 |
| Pack of | 1 |
| Blade Sweep | 1200 mm |
| Box Height | 23 cm |
| Box Length | 54 cm |
| Box Width | 27 cm |
| Weight | 3.4 kg |
| Covered in Warranty | COMPLETE PCS |
| Warranty Service Type | ON SITE |
| Not Covered in Warranty | PHYSICAL DAMAGE |
| Warranty Summary | TWO YEAR ON SITE WARRANTY |
| Domestic Warranty | 24 Months |
Reviews
There are no reviews yet.