Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Havells |
| Model Number | elegance |
| Type | Handheld |
| Color | Yellow |
| Water Tank Capacity | 150 |
| Continuous Steam Feature | Yes |
| Power Requirement | 230V |
| Power Consumption | 1200 W |
| Weight | 1.5 kg |
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Havells |
| Model Number | elegance |
| Type | Handheld |
| Color | Yellow |
| Water Tank Capacity | 150 |
| Continuous Steam Feature | Yes |
| Power Requirement | 230V |
| Power Consumption | 1200 W |
| Weight | 1.5 kg |
Reviews
There are no reviews yet.