Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Number of Contents in Sales Package | 1 |
| Brand | PNV |
| Type | HDMI Cable |
| Cable Type | 600 Mbps Speed |
| Connector 1 | 1 |
| Connector 2 | 2 |
| Part Number | 10 METER High Speed HDMI Cable Supports Ethernet, 3D, 4K, 1080p,Gold Plated Audio Return 10 Miter HDMI Cable (Compatible with Computer, Black, One Cable) |
| Model | HDMI Cable Supports Ethernet, 3D, 4K, 1080p,Gold Plated |
| Compatible Devices | TV, Tablet, Computer |
| Color | Black |
| Suitable For | yes |
| Cable Length | 10 m |





Reviews
There are no reviews yet.