Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 1 |
| Brand | Heads Up For Tails |
| Model Number | 0784927110218 |
| Pet Type | Dog |
| Quantity | 320 g |
| Model Name | Chicken Liver Dog Biscuits |
| Food Type | Dry |
| Suitable For | Young |
| Flavor | Liver |
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 1 |
| Brand | Heads Up For Tails |
| Model Number | 0784927110218 |
| Pet Type | Dog |
| Quantity | 320 g |
| Model Name | Chicken Liver Dog Biscuits |
| Food Type | Dry |
| Suitable For | Young |
| Flavor | Liver |
Reviews
There are no reviews yet.