Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | HERBAL HEALTH BAZAAR |
| Model Number | HHB ICE GOLA |
| Type | Manual |
| Capacity | 5 L |
| Color | Multicolor |
| Preparation Time | 5 |
| Material | Plastic |
| Used For | ICE GOLA MAKING |
| Width | 20 cm |
| Height | 25 cm |
| Depth | 20 cm |
| Weight | 300 g |
| Power Requirement | NA |
| Power Consumption | 0 W |





Reviews
There are no reviews yet.