Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Herbalife |
| Model Name | F1 STRAWBERRY SHAKE |
| Model Number | 5 |
| Quantity | 500 g |
| Type | Fat Loss |
| Form | Powder |
| Food Preference | Vegetarian |
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Herbalife |
| Model Name | F1 STRAWBERRY SHAKE |
| Model Number | 5 |
| Quantity | 500 g |
| Type | Fat Loss |
| Form | Powder |
| Food Preference | Vegetarian |
Reviews
There are no reviews yet.