Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | heviz |
| Model Number | MEDUVADA Maker for Perfectly Shaped & Crispy Medu Vada, Hygienic Without Any Hassle. |
| Material | Stainless Steel |
| Width | 8 cm |
| Height | 10 cm |
| Depth | 18 cm |
| Weight | 400 g |
| Warranty Summary | NO |
| Service Type | NO |
| Covered in Warranty | NO |
| Not Covered in Warranty | NO |





Reviews
There are no reviews yet.