Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Number of Shelves | 4 |
| Sales Package | 4 |
| Brand | hurrio |
| Model Number | -4 Pcs Fridge Space Saver Organizer |
| Material | Plastic |
| Compatible With | fridge |
| Width | 7 cm |
| Length | 7 cm |
| Weight | 0.35 g |
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Number of Shelves | 4 |
| Sales Package | 4 |
| Brand | hurrio |
| Model Number | -4 Pcs Fridge Space Saver Organizer |
| Material | Plastic |
| Compatible With | fridge |
| Width | 7 cm |
| Length | 7 cm |
| Weight | 0.35 g |
Reviews
There are no reviews yet.