Description
Note: Please do not add essential oil into water tank, otherwise the filter stick will be blocked by essential oil, which will lead to device can’t spray normally.
Note: Please do not add essential oil into water tank, otherwise the filter stick will be blocked by essential oil, which will lead to device can’t spray normally.
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | LOSIF |
| Model Name | Humidifier Bulb Micro Landscape Design Air Humidifier with 7-Color Night Light |
| Type | Room |
| Filter Type | Humidifier |
| Color | Multicolor |
| Shade | Multicolor |
| Coverage Area | 5 sq ft |
| Suitable For | Office, house, bed room |
| Air Flow Level | 1 cu.m/hr |
| Ionizer | Yes |
| UV Lamp | Yes |
| Humidifier | Yes |
| Portable | No |
| Power Consumption | 12 W |
| Width | 9 cm |
| Height | 16.5 cm |
| Depth | 8 cm |
| Weight | 0.2 kg |
Reviews
There are no reviews yet.