Description
The fastest, easiest way to make delicious pancakes, waffles, and old-fashioned doughnuts.
The fastest, easiest way to make delicious pancakes, waffles, and old-fashioned doughnuts.
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | M J IMPEX |
| Model Number | menduvada maker |
| Material | Plastic |
| Width | 9 cm |
| Height | 6 cm |
| Depth | 18 cm |
| Weight | 150 g |
| Warranty Summary | NA |
| Service Type | NA |
| Covered in Warranty | NA |
| Not Covered in Warranty | NA |
Reviews
There are no reviews yet.