Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 1 Vitamin Supplement |
| Brand | Magnus Nutrition |
| Model Name | Gain Fast |
| Model Number | Gain Fast |
| Quantity | 1000 g |
| Type | Vitamins A-Z |
| Form | Powder |
| Dietary Preference | No Cholesterol |
| Composition | Carbohydrate 37g |
| Number of Scoops per Container | 4 |
| Ayurvedic | No |
| Maximum Shelf Life | 18 Months |
| Container Type | Bottle |
| Food Preference | Vegetarian |
| Serving Size | 60 g |
| Vitamin | 31 % |
| Magnesium | 12 % |
| Zinc | 33 % |
| Manganese | 0 % |





Reviews
There are no reviews yet.