Description
Type: Mini Electric Coffee Grinder Plug: EU Plug, US Plug,UK Plug,AU Plug (optional) Power: 150W Voltage: 110V-220V, 50HZ-60HZ Capacity: 50-400ML Material: Stainless Steel
Type: Mini Electric Coffee Grinder Plug: EU Plug, US Plug,UK Plug,AU Plug (optional) Power: 150W Voltage: 110V-220V, 50HZ-60HZ Capacity: 50-400ML Material: Stainless Steel
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 1 Grinder |
| Dry Grinding | Yes |
| Blending | yes |
| Chutney Grinding | yes |
| Warranty Summary | NA |
| Covered in Warranty | NA |
| Not Covered in Warranty | NA |
| Depth | 10.5 |
| Height | 17.5 cm |
| Width | 10.5 cm |
| Weight | 0.4 kg |
Reviews
There are no reviews yet.