Description
Good quality electric kettle for you
Good quality electric kettle for you
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Model Name | kt_18 |
| Power Indicator | Yes |
| Lockable Lid | Yes |
| Dry Boil Protection | Yes |
| Auto Switch Off | Yes |
| Water Level Indicator | Yes |
| Sales Package | 1 Electric kettle |
| Cord Length | 2 m |
| Weight | 0.4 kg |
| Warranty Summary | 0 |
| Warranty Service Type | 0 |
| Covered in Warranty | 0 |
| Not Covered in Warranty | 0 |
| Domestic Warranty | 0 Year |
| International Warranty | 0 Year |
Reviews
There are no reviews yet.