Description
THIS IS A UNIQUE SANDWICH MAKER WITH MODERN DESIGN. ITS A 4 SLICE SANDWICH MAKER. IT TOOK ONLY 680 W POWER. EASY TO USE.
THIS IS A UNIQUE SANDWICH MAKER WITH MODERN DESIGN. ITS A 4 SLICE SANDWICH MAKER. IT TOOK ONLY 680 W POWER. EASY TO USE.
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 1 SANDWICH MAKER |
| Brand | METRO LIGHTS |
| Model ID | 4 SLICE MINI SANDWICH MAKER (WHITE) |
| Slice Capacity | 4 |
| Cooking Plate | NON STICK COATED |
| Color | White |
| Power Consumption | 680 W |
| W x H x D | 20 cm |
| Net Weight | 1 kg |
| Warranty Summary | NA |
| Service Type | NA |
| Not Covered in Warranty | NA |
| Covered in Warranty | NA |
Reviews
There are no reviews yet.