Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | microware |
| Type | HDMI Cable |
| Cable Type | 18000 Mbps Speed |
| Connector 1 | HDMI Male |
| Connector 2 | HDMI Male |
| Cable | Round |
| Part Number | MCS-AOC10M |
| Model | 4K Fiber Active Optical Cable HDMI 2.0 Male to Male AOC Cable 18Gbps, |
| Compatible Devices | Computer, Camera, Gaming Console, TV |
| Color | Black |
| Suitable For | 4K HDR TV, Dolby Vision, PS5, Xbox SX, RTX 3000, 18Gbps, HDR, 4K@60Hz 4: 4: 4) |
| Cable Length | 10 m |




Reviews
There are no reviews yet.