Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 2 |
| Brand | MIXI |
| Model Name | kodo millet cookies (150) Barnyard Millet cookies (150g) – Combo pack |
| Quantity | 300 g |
| Type | Cookies |
| Base Flavors | Elaichi |
| Organic | No |
| Ingredients | Millet Flour, Atta, Cane sugar, Salt and Vegetable oil. |
| Food Preference | Vegetarian |
| Dietary Preference | Gluten Free |
| Container Type | Box |
| Maximum Shelf Life | 3 Months |





Reviews
There are no reviews yet.