Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | MKV |
| Model Number | cda1212 |
| Material | Plastic |
| Width | 10 cm |
| Height | 13 cm |
| Depth | 10 cm |
| Weight | 99 g |
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | MKV |
| Model Number | cda1212 |
| Material | Plastic |
| Width | 10 cm |
| Height | 13 cm |
| Depth | 10 cm |
| Weight | 99 g |
Reviews
There are no reviews yet.