Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 6 |
| Brand | Omega Mongers |
| Type | Combo |
| Quantity | 3 kg |
| Form | NA |
| Polished | No |
| Organic | Yes |
| Container Type | Pouch |
| Maximum Shelf Life | 12 Months |
| Model Name | Organic Combo Essential 6 Dal pack 3kg (500gx6) |





Reviews
There are no reviews yet.